Ashley Greene Fan
Türkiye'nin En Büyük Ashley Greene Fan Forumuna Hoşgeldiniz..
Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz..

Adminler

Gökçe~Elif~Simge
Ashley Greene Fan
Türkiye'nin En Büyük Ashley Greene Fan Forumuna Hoşgeldiniz..
Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz..

Adminler

Gökçe~Elif~Simge
Ashley Greene Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfa~AshleyG. Kapı~Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

Umarım Bana da Yeriniz Vardır

2 posters
YazarMesaj
Bellalice
Çok Yeni Üye
Çok Yeni Üye

Umarım Bana da Yeriniz Vardır Empty
MesajKonu: Umarım Bana da Yeriniz Vardır   Umarım Bana da Yeriniz Vardır Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:35 am

Öncelikle kendimi tanıtayım.Ben Betül.Bu sene son kez SBSye girdim ve iyi bir puan bekliyorum.Ankara'da oturuyorum.
Green Day(henüz başladım),Evanescence,SS5o1,maNga,Yüksek Sadakat,Badem,Çağrı ve Şebnem Ferah dinlemeye bayılırım.
Percy Jackson,Alcakaranlık,Harry Potter ve Enid Blyton'ın kitap serilerini okurum.
Mitolojiye ilgim vardır.Bir efsane bulduğum zaman iki elim kanda da olsa onu okurum ve asla ilk çağ uygarlıklarıyla ilgili belgeselleri kaçırmam.
Matematik ve Tarih en sevdiğim dersleridir.Daha sonra Fen ve Tek.,İngilizce,Müzik,Türkçe,...
Kahverengi saçlı ve gözlüyümdür.Saçım bazen hafif kızlımsı bazen de toprak rengi olur.
Beyaz tenli ve sadece derslerde ve sinemaya gittiğimde taksam da gözlüklüyüm.1.25 miyop.
Nickimin Bellalice olmasının nedeni yaklaşık 1 yıl önce bir siteye kaydolurken Alice hayranı olmam ve HP'daki
Şimdi Bellatrix Lestrange hayranı olmam.Kitapt ada Bellatrix'in kısltması Bella olarak geçiyor.
Tabii Alice hayranı olduğum için de ash hayranıyım da.
J-cutie
GökçeJustin~
J-cutie

MesajKonu: Geri: Umarım Bana da Yeriniz Vardır   Umarım Bana da Yeriniz Vardır Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 1:06 pm

Merhaba kendini bu kadar ayrıntılı tanıtmış olman çok iyi. Very Happy Ben de Gökçe. Very Happy Siteyi seveceğini ve kalıcı olacağını umuyorum. Very Happy İyi forumlar canım. Very Happy Unutmadan söyliyim büyük bir Justin Bieber aşığıyım. Very Happy
http://ashleygreenefan.yetkinforum.com
Bellalice
Çok Yeni Üye
Çok Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Umarım Bana da Yeriniz Vardır   Umarım Bana da Yeriniz Vardır Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:16 pm

tanıştığıma memnun oldum
çoğu yerde bu adı kullandığım için artık kopyala yapıştırla mesajı atıyorum
teşekkürler
J-cutie
GökçeJustin~
J-cutie

MesajKonu: Geri: Umarım Bana da Yeriniz Vardır   Umarım Bana da Yeriniz Vardır Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 8:26 am

Anladım canım. Very Happy En kolayını yapıyorsun. Very Happy
http://ashleygreenefan.yetkinforum.com

Umarım Bana da Yeriniz Vardır
1 sayfadaki 1 sayfası